W naszej ofercie znajdziesz: deski na tarasy, elewacje, ogrodzenia i pomosty. To świetne rozwiązanie i alternatywa dla np. drewna egzotycznego.

Poznajmy się!

 

POLdeck WPC to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją kompozytu drewna (WPC). Deski kompozytowe są alternatywą dla desek z naturalnego drewna, a produkowane są z trocin wysokiej jakości drewna oraz wysokiej gęstości polimerów. Powstają w ten sposób deski kompozytowe wykorzystywane jako deski tarasowe, na ogrodzenia czy deski elewacyjne. Surowce do produkcji pochodzą wyłącznie z recyclingu z dodatkiem HDPE lub PCV.

 

 

Działamy!


Działamy na terenie: Podlaskie Białystok, Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz, Toruń, Pomorskie Gdańsk, Lubuskie Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Ślaskie Katowice, Świętokrzyskie Kielce, Małopolskie Kraków, Łódzkie Łódź, Lubelskie Lublin, Warmińsko-mazurskie Olsztyn, Opolskie Opole, Wielkopolskie Poznań, Podkarpackie Rzeszów, Zachodniopomorskie Szczecin, Mazowieckie Warszawa, Dolnośląskie Wrocław.

 

Zapraszamy!

 

Zapraszamy do współpracy składy budowlane, wykonawców, architektów, deweloperów oraz klientów indywidualnych. Obsługujemy zamówienia z całego kraju, jak i zagranicy. Zapewniamy transport: )

 

Kontakt!

 

  • Adres: POLdeck WPC Robert Lulkowicz, ul. Obornicka 263, Poznań
  • E-mail: poldeck@wpckompozyt.pl
  • Telefon: +48 616 100 110 (Poznań), +48 71 7071201 (Wrocław), +48 22 2951159 (Warszawa)
  • Fax: +48 616100314
  • Formularz zgłoszeniowy: kliknij tutaj.